branże

dla kogo jesteśmy?

Uczelnie i instytuty badawcze

Jesteśmy placówką otwartą na współpracę z ośrodkami naukowymi oraz uczelniami wyższymi – nie tylko z zakresu nauk ścisłych, ale także szeroko pojętego developmentu i techniki. Zapraszamy do współpracy naukowców przygotowujących publikacje lub prace doktorskie. Oferujemy pomoc w ich realizacji poprzez przeprowadzenie drobnych, darmowych prac badawczych. Jesteśmy również otwarci na wdrażanie wspólnych projektów z ośrodkami, które – podobnie jak nasz – prowadzą badania naukowe.

Start-upy

Nasze działania w dużej mierze skupiają się na wprowadzaniu w życie innowacyjnych, niespotykanych wcześniej rozwiązań. Pomagamy start-upom, które: dopiero potrzebują opracować swoje projekty lub stworzyć je w naszym laboratorium, starają się o dotację na swój pomysł oraz tym chcącym stać się bardziej rozpoznawalnymi. 

Przemysł

W naszej ofercie znajdują się aplikacje oraz metody badawcze, które zaspokajają zróżnicowane potrzeby na doskonalenie jakości czy badania R&D. Mamy możliwość w szybkim czasie dostarczyć wyniki, które określą przyczynę defektu lub wykryją wady niedostrzegalne bez nanotechnologii. Zapewniamy konsultacje i dostęp do ekspertów szerokiej palety dziedzin nauki. Specjalizujemy się już w wielu branżach, jednak najlepszy plan badawczy opracujemy po krótkiej konsultacji i poznaniu potrzeb Państwa organizacji.

Elektronika i Fotonika

Półprzewodniki

Druk 3D

Nanotechnologia

Jubilerstwo

Jak możemy pomóc?

lub porozmawiaj ze specjalistą:
(+48) 698 634 963
lab@nanores.pl